MojAndroid

Android je veľmi obľúbený operačný systém, o čom svedčí nielen široké spektrum sortimentu, ktorý pod týmto operačným systémom beží, ale aj množstvo príslušenstva, či iných vecí, ktoré na sebe nesú známky nášho obľúbeného operačného systému. V obchodoch sa môžete stretnúť s Android tričkami, nechýbajú ani poháre s Android postavičkami a veci ako nálepky, kľúčenky a púzdra ani nespomíname. Ak ste pravý Android fanúšik, aspoň jednu z vyššie spomínaných vecí doma určite máte. Čo by ste však povedali na ľad v tvare Androidka?

Najnovším hitom medzi Android fanúšikmi je jednoznačne forma na ľad v tvare Androidka. Forma je vyrobená z kvalitného silikónu a ponúka 8 formičiek v tvare nášho obľúbeného robota, v ktorých môžete zmraziť čokoľvek – vodu, čokoládu, zmrzlinu, … – jednoducho čokoľvek! Vďaka tejto nádobe už nebude žiadna párty nudná a žiadny drink nezaujímavý! S ľadom v tvare Androidka zaujmete jednoznačne každého, aj keby najpopulárnejší mobilný operačný systém na svete náhodou nepoznal! Forma na ľad je dostupná v zahraničných e-shopoch za cenu približne 12 dolárov, čo nie je vôbec veľa za takú super Android vychytávku!

      

Ak ste zanieteným fanúšikom Androidu, určite vám táto forma na ľad nesmie v domácnosti chýbať. Ak ste zbehlí v nakupovaní cez zahraničné e-shopy, tak si môžete vyššie opisovanú formu na ľad kúpiť pomocou jedného z našich odkazov. Forma na ľad v tvare Androidu nesmie chýbať na žiadnej poriadnej Android párty!

Entertainment Earth – Android Ice Cube Tray (naskladnenie Sept.2012) – $11.99 + $22.95 (poštovné) = $34.94

E-Bay – Android Ice Cube Tray (dostupné ihneď) – US $11.95 + $3.40/$5.95 (poštovné/poštovné Express) = $15.35/$17.90 (expresne)

Zdroj: AndroidFoundry

18.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+