MojAndroid

Spoločnosť Garmin nie je na poli nositeľnej smart elektroniky žiadnym nováčikom a v posledných rokoch sa snaží na trhu preraziť viacerými produktami. Líniu vívo minulý rok rozšírila modelmi  vívoactive 3, vívomove HR alebo vívosport.  Na veľtrhu CES 2018 v Las Vegas pre zmenu prišla s novým členom do rodiny Forerunner – Forerunner 645 Music.

Náš tip
Garmin sa spojil s Disneym aby priviedol deti k cvičeniu

Nie je veľkým prekvapením, že dnes veľa ľudí využíva pri športe fitness náramky a zároveň počúva hudbu, aby sa uvoľnili alebo dostali do správneho tempa. Väčšina pri počúvaní hudby využíva prepojenie bluetooth slúchadiel so samotným telefónom, ktorý ale často pri športe prekáža. Práve ten budete môcť pri športovaní s Forerunner 645 Music vylúčiť. O prenos hudby sa postarajú samotné hodinky. Forerunner 645 Music sú GPS fitness hodinky určené primárne k behu a od toho sa odvíja aj ich software.

Samozrejme sa dajú využiť aj pri inej športovej aktivite. V oceľovom šasi pod tvrdeným sklom sa nachádza farebný always-on Garmin Chroma displej. Vďaka nemu a Garmin Connect IQ obchodu môže hodinky vylepšiť rôznymi vzhľadmi hodiniek, widgetmi a monitorovacími a fitness aplikáciami. Hodinky majú vnútornú nešpecifikovanú pamäť pre uloženie hudby a následné počúvanie cez bluetooth sluchátka. Používateľ si môže taktiež stiahnuť svoje offline playlisty zo služieb ako  Deezer, iHeart Radio atď. Hodinky taktiež podporujú Garmin pay. Okrem prehrávača hudby dostanete v nových hodinkách Garmin Forerunner 645 Music bežné funkcie ako barometer, Wi-Fi alebo ANT+.Hodinky by mali v smartwatch móde vydržať 7 dni, ale pri spustenom GPS/hudobnom móde asi 5 hodín. Cena je stanovená na 450 dolárov. K dispozícii je taktiež nehudobnú verzia za 400 dolárov.

Zdroj: AndroidCommunity

13.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+