MojAndroid

Spoločnosť Ford potvrdila, že všetky automobily s ročníkom 2017 získajú podporu pre Android Auto a Apple CarPlay. Týka sa to absolútne všetkých automobilov od tých najmenších až po najväčšie dodávky. Všetci súčasní majitelia automobilov s označením 2017 si už novinky môžu užívať. Ak ste si v poslednej dobe kúpili nový Escape, Fusion, Mustang či Explorer, určite viete, o čom hovoríme.

Náš tip
Google, Ford a Uber vytvorili koalíciu pre autonómne autá, chcú zatlačiť na vládu

001-2017-ford-escape-1

Novinka bude fungovať na zariadeniach so systémom Android Lollipop a novším a v prípade majiteľov zariadení od Apple bude zabezpečená podpora pre iPhone 5 a novší. Novinka bude dostupná aj na pripravovaných modeloch F-150, Focus, Edge či Super Duty. Automobilka tak nejde tradičným smerom postupného predstavovania služby na niektorých vybraných modeloch, ale celé svoje portfólio vybavila takto plošne. To znamená, že každý nový automobil so systémom SYNC 3 bude tiež podporovať obe platformy prepojené s mobilnými zariadeniami. To je pre zákazníkov veľkou výhodou, pretože nemusia vôbec rozmýšľať nad tým, či aj ich model s danou výbavou novinku ponúkne. Odpoveď je jednoducho “áno”.

Zdroj: Ford via engadget

25.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+