MojAndroid

Forbes je svetový magazín, ktorý prináša slovenské i svetové príbehy  v biznise, zaujímavé rozhovory, prestížne rebríčky a návody na život podľa Forbesu. Aplikácia s Forbes Slovensko je potom jednoduchou čítačkou lokálnej verzie tohto časopisu, ktorú si môžete kúpiť a prečítať priamo vo vašom smartfóne.

Aplikácia je veľmi jednoduchá a neponúka žiadne špeciálne funkcie ani iné možnosti. V podstate funguje ako sprostredkovateľ pre kúpu magazínu, ktorý je možné predplatiť na celý rok (35,99€) alebo si zakúpiť len tie vydania, ktoré vás zaujmú. Každé jedno stojí 3,99 eura. Predtým, ako si však časopis zakúpite, môžete využiť možnosť stiahnuť si jedno bezplatné vydanie. Tu si okúsite, ako vyzerá a aký obsah ponúka. Nevýhodou je tiež to, že v aplikácii sa nedajú pridávať žiadne záložky ani nič podobne a teda vyslovene slúži len na čítanie a listovanie. Na malom displeji telefónu sa nedá pritom zoomovať “donekonečna”, ale len do určite hranice. Tá nemusí pri čítaní vyhovovať každému a preto bude asi lepšie na čítanie použiť napríklad tablet.

Forbes Slovensko je v obchode Play dostupný zadarmo, ako sme už ale spomínali, pre jeho čítanie si ho budete musieť kúpiť.

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

 

30.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+