MojAndroid

Potrebujete zmenu tapety na vašom Android smartfóne? Nebavia vás už pôvodné tapety od výrobcu? Výborným pomocníkom môže byť aplikácia FONDO, ktorá ponúka 4K tapety a široké spektrum rôznych grafických návrhov. Zaujímavosťou je, že tapety vytvára priamo dizajnérske štúdio spoločnosti, ktorá stojí za tvorbou aplikácie.

Fondo bezplatne a Fondo Pro za príplatok

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 39. týždeň 2017

Tapety môžete triediť do rôznych kategórií. Či už ide o abstraktné, minimalistické, vzory či krajinky. Väčšina z nich je v rámci aplikácie zadarmo. V každej kategórii sa však nájdu aj nejaké spoplatnené tapety, v rámci programu Fondo Pro.

Náš tip
VÍKENDOVÁ AKCIA: 31 aplikácií v hodnote takmer 40 EUR je dočasne úplne ZADARMO!

Samotná aplikácia ponúka jednoduchý dizajn, môžete prechádzať zoznamom najobľúbenejších tapiet alebo si vytvoriť váš vlastný zoznam obľúbených tapiet a následne ich tak budete mať na jednom mieste. Aplikácia obsahuje reklamy, tie odstráni poplatok za spomínaný Fondo Pro, ktorý ponúka aj spoplatnené tapety. Ak chcete vylepšiť svoj smartfón peknou tapetou, aplikácia FONDO dostupná v Obchode Play zadarmo je rozhodne jednou z možností.

Verzia: 1.0.8
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidautority

2.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+