MojAndroid

Technológie sú dôležitou súčasťou športu už niekoľko rokov. Okrem rôznych meračov pre súťažné účely sa ale na trhu nachádza kvantum príslušenstva pre jednotlivcov. Do tejto kategórie chce zapadnúť aj FlyFit, čo je novinka medzi meračmi telesnej aktivity. Umiestňuje sa netradične na členok a okrem klasickej športovej aktivity odmeria napríklad aj kvalitu vášho spánku.

FlyFit-Fitness-Tracker

FlyFit je doplnok vhodný pre rôzne športy. Využijete ho pri bicyklovaní, plávaní, behaní, no spoľahlivo odmeria napríklad aj to, koľko krokov a schodov ste v daný deň prešli. V noci zas monitoruje váš spánok. Zariadenie sa vkladá do špeciálneho vodeodolného púzdra, ktoré môžete získať v piatich farbách – čierna, biela, žltá, ružová a zelená. Púzdra ponúkajú podobný princíp uchytávania ako hodinky a pred začiatkom telesnej aktivity si ich stačí iba pripnúť nad členok a zapnúť ako rámik na hodinkách.

Na tele FlyBitu nájdete 4 indikátory pre šport a úroveň batérie. Tá by na jedno nabitie mala vydržať až 8 hodín neustálej synchronizácie s vaším zariadením. Bez používania vydrží zariadenie na batériu aj týždeň. Ak vás tento doplnok zaujal, môžete si ho predobjednať na portáli Kickstarter, kde sa snažia jeho autori – manželia Jimmy Leu a Beatrice Chu – získať 90 000 USD na jeho masovú produkciu. Majú na to ešte viac ako mesiac a pokiaľ bude o FlyFit taký veľký záujem ako doteraz, určite sa im to podarí. Viac informácií vám poskytne priamo podstránka na Kickstarteri, kde je projekt prezentovaný.

14.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+