MojAndroid

Notifikácie sú jednou z hlavných funkcií každého mobilného operačného systému. Aj Google túto funkcionalitu neustále zdokonaľuje, čo dokázal aj v systéme Android Nougat. Ak ale preferujete štýl zobrazovania upozornení vo forme chatovacích hlavičiek ako v aplikácii Facebook Messenger, väčšinou máte smolu. Našťastie je tu aplikácia Flychat, ktorá takúto možnosť pridáva aj iným obľúbeným komunikačným nástrojom.

Aplikácia pritom funguje presne tak, ako by ste mohli predpokladať. Celé vaše konverzácie zobrazí vo forme chatovacej hlavičky. Stačí, keď aplikácii umožníte pristupovať k vašim upozorneniam a o všetko ostatné sa postará Flychat. Každá aplikácia bude mať samostatnú chatovaciu hlavičku, ktorú môžete svojvoľne presúvať po obrazovke. V jednej hlavičke môžete mať otvorených viacero konverzácií a prepínať sa medzi nimi môžete jednoduchým gestom posunutia do strany.

Zadarmo s reklamami alebo za drobný poplatok bez nich

Flychat aktuálne podporuje aplikácie WhatsApp, Hangouts, Facebook Messenger, Telegram, Textra, Trheema, Skype, Line, Twitter a Plus Messenger. Ak aj máte nainštalované všetky tieto aplikácie, chatovacie hlavičky môžete sprístupniť iba pre niektoré z nich. Titul Flychat je v obchode Play dostupný zdarma, no v nastaveniach nájdete nejaké reklamy. Za jednorázový poplatok 1,19 EUR ale môžete reklamy odstrániť a aj získať možnosť meniť veľkosť a farbu chatovacích hlavičiek. Aplikácia je ale plne funkčná aj vo verzii zadarmo, takže ju môžete vyskúšať bez akýchkoľvek záväzkov.

Verzia: 1.11.RC2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.11.RC2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

13.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+