MojAndroid

Nová slovenská Android aplikácia Florian ponúka zaujímavú a zároveň veľmi jednoduchú možnosť, ako si vytvoriť obrázkový diár svojich úloh. Zadávaním úloh si môžete vytvoriť prehľadný, farebne vyvážený diár s rôznymi ikonami pre rôzne vaše aktivity.

Používateľ si tak vyberá na základe piktogramov a nie textov, ako sme zvyknutí pri iných druhoch elektronických diárov. Vďaka tomu je výber a aplikácia prehľadnejšia a rýchlejšia.

 

Či už sa rozhodnete pre šport, aktivity s rodinou alebo so svojim domácim miláčikom, aplikácia Florian vám ponúka prehľadný súhrn vašich aktivít v radení do pridaného kalendára. Jednotlivé položky ukladáte jedným tlačidlom, čím sa aplikácia pre používateľa zrýchľuje. Meniť môžete dátum, text, aktivitu, alebo si môžete uložiť jednoduchým spôsobom do diára aj poznámku. V prehľadnej časovej osi máte všetky zadané úlohy, činnosti, alebo si vytvoríte len poznámku na jednotlivé dátumy. Aktivity sú rozdenelé do štyroch kategórií: šport, priatelia a rodina, osobné a domov. V každej kategórii je dostupných niekoľko aktivít zadarmo. Napríklad v kategórii Domov sú dostupné aktivity “tankovanie” a “venčenie psa”. Ďalšie ikonky a aktivity je možné dokúpiť. Dokúpenie aktivít v jednej kategórii stojí $1,28, za balík all-in-one zaplatíte $2,90.

Vybrať si môžete z rôznych činností, ktoré môžete zdieľať na Facebooku. Florian je zaujímavou aplikáciou, ktorá poteší nielen všetkých zábudlivcov a všetkých, ktorí potrebujú zaznamenať svoje aktivity do prehľadného kalendára, ale je lahodiaca oku. Slovenská aplikácia Florian je teraz dostupná v Google Play Store a je zadarmo.

Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma

16.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Jano

  dat 3 dolare za zakupenie ikon pre neprepracovanu aplikaciu, mi prijde ako dost silne kaffe !
  skoro som zabudol, ze su aj chamtivci, ktori sa snazia za kazdu cenu vytrieskat zo vsetkeho vsetko …

  • Jano2Jano

   prezentuj sa ty svojou pracou.
   samozrejme bez naroku na odmenu….
   nie kazde dokupenie je rovne pridanej hodnote. moze sa to brat ako financna podpora autora. thats all

 • sola

  nikdyyyy si to nekupim ;D

 • PeťoB

  Ale nevyzerá to zle :)

 • Vrato

  Nepatrím k absolútnym negativistom, ale táto aplikácia ma absolútne neoslovila. A tá cena asi vel’a ľudi odradí. Na Google Play existujú podstatne lepšie aplikácie tohto druhu a zadarmo. Netvrdím, že programátor má byť bez odmeny, ale za toto platiť určite nebudem.

 • Milan Hlinka

  veď píšu že je zadarmo! tak aké 3 doláre???

 • Maco

  Ja si tam znacim plavanie a free verzia mi na to vyhovuje :) A vyzera to celkom pekne.

 • Patrik

  Ak sa nemylim, appku mozes pouzivat zadarmo. A za rozsirenu funkcionalitu sa uz plati takmer vo vsetkych aplikaciach :|

 • Bax

  Veľmi pekné. Ako je na tom synchronizácia s Google Kalendárom?

  • Bax

   Plus dajú sa pridávať aj vlastné ikonky (ak developer sleduje komentáre mohol by pridať nejakú sociálnu funkciu – možnosť tvorby a zdieľania ikon priamo užívateľmi)?

   • evolverie

    Vlastné ikonky nie je možné pridať. Stratila by sa prehľadnosť na časovej osi, ktorú aplikácia ponúka. Tá je teraz zabezpečená jedinečnosťou piktogramov a vyváženou farebnou paletou. Čo sa týka synchronizácie s Google kalendárom, túto možnosť zvažujeme, ale záleží od reakcií používateľov, akým smerom sa bude appka ďalej vyvíjať. Každopádne, vďaka za obe pripomienky.

   • evolverie

    Vlastné ikonky nie je možné pridať. Stratila by sa tým prehľadnosť na časovej osi, ktorú aplikácia ponúka. Tá je teraz zabezpečená jedinečnosťou piktogramov spolu s vyváženou farebnou paletou. Čo sa týka synchronizácie s Google kalendárom, túto možnosť zvažujeme, ale záleží od reakcií používateľov, akým smerom sa bude appka vyvíjať. Každopádne vďaka za obe pripomienky.

 • evolverie

  Rozhodli sme sa, že vídeme v ústrety používateľom appky Florian a ponúkame celú sadu “Šport” zdarma! Taktiež sme znížili cenu ostatných sád, a balík all-in-one je možné dokúpiť za 1,5 eura. Ďakujeme za Vaše podnety.

  • Mimok

   To sa mi paci. Seriozny pristup!! Len tak dalej, drzime Vam vsetkym slovenskym vyvojarom palce! M+P

  • Mimok

   To sa mi paci. Seriozny pristup!! Len tak dalej, drzime Vam vsetkym slovenskym vyvojarom palce! M+P

+