MojAndroid

Nová slovenská Android aplikácia Florian ponúka zaujímavú a zároveň veľmi jednoduchú možnosť, ako si vytvoriť obrázkový diár svojich úloh. Zadávaním úloh si môžete vytvoriť prehľadný, farebne vyvážený diár s rôznymi ikonami pre rôzne vaše aktivity.

Používateľ si tak vyberá na základe piktogramov a nie textov, ako sme zvyknutí pri iných druhoch elektronických diárov. Vďaka tomu je výber a aplikácia prehľadnejšia a rýchlejšia.

 

Či už sa rozhodnete pre šport, aktivity s rodinou alebo so svojim domácim miláčikom, aplikácia Florian vám ponúka prehľadný súhrn vašich aktivít v radení do pridaného kalendára. Jednotlivé položky ukladáte jedným tlačidlom, čím sa aplikácia pre používateľa zrýchľuje. Meniť môžete dátum, text, aktivitu, alebo si môžete uložiť jednoduchým spôsobom do diára aj poznámku. V prehľadnej časovej osi máte všetky zadané úlohy, činnosti, alebo si vytvoríte len poznámku na jednotlivé dátumy. Aktivity sú rozdenelé do štyroch kategórií: šport, priatelia a rodina, osobné a domov. V každej kategórii je dostupných niekoľko aktivít zadarmo. Napríklad v kategórii Domov sú dostupné aktivity “tankovanie” a “venčenie psa”. Ďalšie ikonky a aktivity je možné dokúpiť. Dokúpenie aktivít v jednej kategórii stojí $1,28, za balík all-in-one zaplatíte $2,90.

Vybrať si môžete z rôznych činností, ktoré môžete zdieľať na Facebooku. Florian je zaujímavou aplikáciou, ktorá poteší nielen všetkých zábudlivcov a všetkých, ktorí potrebujú zaznamenať svoje aktivity do prehľadného kalendára, ale je lahodiaca oku. Slovenská aplikácia Florian je teraz dostupná v Google Play Store a je zadarmo.

Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma

16.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+