MojAndroid

V obchode Play sa na nachádza tak veľa typov hier, že je veľmi ťažké vymyslieť nejaký titul, ktorý by bol niečím nový a zároveň by aj zaujal hráčov. Slovenské herné štúdio ElitApps ale dokazuje, že sa to dá urobiť, a to aj na Slovensku. Ich mobilná hra Floaties ponúka naozaj zaujímavý herný princíp, aj pekné spracovanie.

Samotní autori hovoria pri Floaties o “nekonečnom dobrodružstve vznášania sa”, čo je veľmi trefný popis tohto titulu. Vašou úlohou je lietať (poskakovať vo vzduchu) so štvoricou vašich charakterov, ktoré majú rozdielnu farbu. Vyhýbate sa rôznym prekážkam a zbierate bonusové predmety, pričom prechádzate cez 8 rôznych svetov. Cez prekážku danej farby prejde len charakter rovnakého zafarbenia, no ak vo vzduchu trafíte dobre bonusový predmet, ostatné charaktery sa opä objavia. Ide o niečo nové, no naozaj zaujímavé a zábavné.

Celkovo v hre Floaties môžete hrať až so 40 charaktermi, pričom zbieraním predmetov vo vzduchu zvyšujete počet bodov a tým aj svoj level. Lepší je ten, kto zájde cez svet plný prekážok ďalej. Ide o nekonečnú oddychovku, ktorá nemá koniec, a tak je priam predurčená na súťaženie s vašimi kamošmi. K tomu slúžia aj multiplayer výzvy, do ktorých môžete pozvať vašich kamošov. Celá hra je dostupná úplne bezplatne a ponúka peknú 3D grafiku, ktorá rozhodne stojí za vzhliadnutie. Ak vás aspoň trochu hra Floaties zaujala, stiahnite si ju pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
18.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+