MojAndroid

Aplikáciu Flipboard používa na mesačnej báze už viac ako 50 miliónov ľudí. Ide o perfektný RSS systém, ktorý si zakladá na vlastnej logike a používa prepracovanú grafiku. Teší nás preto, že sa táto čítačka RSS správ dostala aj do internetových prehliadačov. Špeciálne vyvinutý web čaká len na prihlásenie do Flipboard konta a ihneď vám ukáže najdôležitejšie správy za deň, či stream všetkých noviniek zo zdrojov, na ktorých odber ste sa prihlásili. Silnou stránkou je responzívny dizajn stránky a intuitívne ovládanie, ktoré sa zo známych “flipov” (prevrátení) zmenilo na klasické skrolovanie. To je pre používateľov intuitívnejšie.

Tým, že sme vyvinuli našu RSS čítačku najprv pre mobily, sme videli, že obsah môže opäť žiariť v čistom, jednoduchom prostredí. Web sa taktiež vyvinul a priniesol veci ako responzívny dizajn, ktorý umožňuje jednoduchšie (aj krajšie) čítanie a ovládanie. Víziou zakladateľov je priniesť estetiku do digitálneho obsahu, čo môže byť konečne realizované pomocou Flipboardu pre web.

Nová webstránka Flipboardu prináša voči mobilnej aplikácii niekoľko zmien, avšak jej podstata zostala nezmenená. Jedna z najväčších výhod aplikácie ale zmizla. Zatiaľ čo v mobile si priamo vo Flipboarde môžete prečítať celý článok, na webe vám ho otvorí v novej karte, čo je pri čítaní väčšieho množstva článkov dosť nepraktickým. Ak si chcete nový Flipboard pre web vyskúšať, tak kliknite na tento odkaz.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidAuthority

11.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+