MojAndroid

Vlajková loď Samsungu na rok 2012 – Galaxy SIII – bola predstavená len nedávno (recenzia Samsung Galaxy S3). Okrem iných technických a softvérových vymožeností sa v menu tohto zariadenia nachádza aj jedna zaujímavá aplikácia – Flipboard. Ide o revolučnú RSS čítačku, ktorá je niektorým známa z konkurenčného iOS. Na otázku, kedy táto čítačka bude predstavená aj pre ostatné zariadenia, by ste donedávna dostali odpoveď čoskoro. To sa však včerajším dňom zmenilo, pretože Flipboard tím pokročil vo vývoji svojej aplikácie a rozhodol sa, že ju ponúkne svojim BETA testerom. My medzi nich samozrejme patríme a preto vám prinášame nové informácie a link na stiahnutie BETA verzie Flipboardu (na konci článku).

Flipboard je RSS čítačka, ktorá ponúka naozaj krásny dizajn a niekoľko technických vychytávok. Medzi ne patrí napríklad vertikálne listovanie medzi správami, ktoré pripomína listovanie v kalendári, či intuitívne prostredie, ktoré svojou jednoduchosťou a intuitívnym ovládaním naozaj ohromuje. Slovami sa dojem z tejto aplikácie vysvetľuje len ťažko, preto si radšej pozrite video od kolegov zo SlashGear, ktoré vám Flipboard predstaví.

Okrem samotnej aplikácie je v beta verzii dostupný aj jednoduchý widget, ktorý ponúka len náhodne vybraté novinky a možnosť obnovenia správ (dát) v aplikácii. Keďže ide stále len o beta verziu aplikácie, niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Ak si však nainštalujete beta verziu Flipboardu, budete medzi prvými, ktorí sa dočkajú jej plnohodnotnej verzie, ktorá ponúkne určite niekoľko nových funkcií a technických vylepšení. Odkaz na stiahnutie je nájdete nižšie:

Flipboard BETA download link

 

 Na ďalšej strane si môžete prezrieť galériu screenshotov a zoznam funkcií aplikácie Flipboard BETA!

31.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+