MojAndroid

Jeden z najpopulárnejších webov určených pre zdieľanie fotografií, Flickr, včera konečne vydal oficiálnu aplikáciu pre Android. Tá ponúkne všetky potrebné funkcie, ktoré by ste mohli očakávať. Môžete sa teda jednoducho prihlásiť cez svoj Flickr účet, editovať a označiť svojich priateľov alebo dokonca fotografie zdieľať. Flickr pre Android ponúka:

  • Zdieľajte fotografie len s ľudmi, s ktorými chcete pomocou jednoduchých nastavení súkromia
  • Full screen prehliadanie a prezentácie vašich fotografií, kontaktov alebo akýchkoľvek verejných snímkov z celosvetovej Flickr komunity
  • Zdieľajte príbehy ukryté za vlastnými fotografiami prostredníctvom nadpisu, popisu, komentov a označení
  • Majte prehľad kde ste snímky vytvorili pomocou geotaggingu

Flickr integruje aj vlastnú aplikáciu pre fotografovanie, ktorá ma v sebe zabudované niektoré zaujímavé filtre pre úpravu snímkov s možnosťou ich zdieľania na sociálnych sieťach Facebook alebo Twitter. Aplikácia je už na Android Markete, ale žiaľ u nás zatiaľ nie je dostupná na stiahnutie.

Zdroj: androidcommunity.com

29.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+