MojAndroid

Google Play obsahuje neuveriteľné množstvo herných titulov, ktoré sa odlišujú nápadom, žánrom alebo aj svojou obsiahlosťou. Hráči majú preto nainštalovaných niekoľko veľkých titulov, ktoré hrajú dlhší čas a zároveň aj maličké nevinné a jednoduché hry, ktoré si zapnú ak majú chvíľku voľna. Presne taká je aj hra Flappy Bird, ktorá sa pre svoju jednoduchosť stala rýchlo obľúbeným titulom s miliónmi fanúšikov na Androide.

 Flappy Bird Android hry Flappy Bird Android hry Flappy Bird Android hry

Princíp tejto hry je náramne jednoduchý, no získať v nej veľké skóre je naopak poriadne náročné. V hre, ktorej grafika je inšpirovaná legendárnym Super Mario ovládate malého vtáka menom Flappy. Dotykom obrazovky Flappy vzlietne o niečo vyššie a v zápätí opäť padá, až kým sa opäť nedotknete obrazovky. Dotykmi tak ovládate jeho výšku a prechádzate malými otvormi v prostredí hry. Hoci sa tento mechanizmus zdá jednoduchý, opak je pravdou. Budete potrebovať poriadnu dávku cviku, aby ste vytvorili slušné skóre.

Flappy Bird je vynikajúca zábavka pre všetky vekové kategórie. Je prepojený so službou hry Google Play, takže si budete môcť svoje úspechy porovnávať so svojimi známymi na sociálnej siete Google+. hra je dostupná zadarmo v Google Play a stiahnuť si ju môžete napríklad prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

31.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+