MojAndroid

Aj vy patríte k tým, ktorí sa namotali na Flappy Bird? Napriek tomu, že to bola pomerne ťažká hra, to však bola aj dobrá zábava. Bude sa to ale stále zdať zábavné, ak pôjde už o peniaze? Veru, Flappy Bird sa dostali z mobilných zariadení aj do podoby hracieho automatu. A teraz nám už zrejme nebude pripadať ich navigovanie pomedzi dva stĺpiky iba ako zábavné trávenie voľného času.

flappy-bird-arcade-cabinet

Bay Tek Games predstavili hrací automat, ktorý má má byť poriadne drsný. Celkový zmysel ovládania sa nejak zásadne nezmenil, naďalej prevádzate postavičku cez malé otvory, no hra sa pred vami zjaví na displeji veľkosti 42 palcov. Všetko sa začína stlačením červeného tlačidla a to je i všetko, čo na hranie tejto hry automat obsahuje. Týmto tlačidlom sa stávate zodpovedný za peniaze, ktoré ste sem nahádzali. Hra končí tým, keď vtáčik narazí do stĺpiku. Za každým prejdeným setom stĺpikov dostanete z automatu určité lístky a hráči môžu súťažiť v rámci najvyššieho denného skóre, alebo celkového skóre.

Hm, slávne slová “GAME OVER” zrejme v tomto prípade veľmi nepotešia…

Zdroj: baytekgames.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+