MojAndroid

Spoločnosť Satomar uvádza na český a slovenský trh fitness náramok Deveroux H3 v nových farbách. Na výber máte po novom z fialovej, modrej, bielej, šedej a samozrejme čiernej farby. Náramok je vhodný pre ženy aj mužov.  Vďaka meraniu srdcového tepu s okamžitým a jasným ukazovateľom aj  v priebehu športových aktivít a českou aplikáciou, ktorá vyhodnocuje srdcovú aktivitu, sa zaradil medzi najzaujímavejšie produkty tohto typu na trhu.

Užitočnou funkciou, ktorá není v tejto cenovej relácii bežná, je prenos notifikácií vrátane mena volajúceho pri prichádzajúcom hovore. Nielen pri športe vás náramok vibráciami upozorní na prichádzajúci hovor a vy sami môžete po pohľade na displej vyhodnotiť, ako dôležité je zastaviť sa a hovor vybaviť. Jasný OLED displej vás priebežne informuje o aktuálnom tepe a vy môžete podľa potreby upraviť intenzitu cvičení.

Fitness náramok Deveroux H3 je v nových farbách dostupný za sumu pohybujúcu sa na úrovni 55 eur.

Zdroj: tlačová správa

10.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+