MojAndroid

Trh s inteligentnými hodinkami sa od svojho vzniku výrazne rozrástol, no predajmi stále neprekonal fitnes náramky a podobné zariadenia na meranie aktivity pri športe. To znamená, že ešte zostáva množstvo príležitostí pre výrobcov zaujať trh a predstaviť lepšie zariadenie, než ponúka konkurencia. Fitbit, jedna z najväčších firiem, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou veľkého množstva zariadení pre sledovanie fitness aktivít plánuje podľa informácií využiť možnosť a pracuje na vlastných inteligentných hodinkách.

Najnovšia správa prezradila plány spoločnosti vydať tri nové zariadenia v nasledujúcich týždňoch. Dva z nich budú vystupovať pod názvom Fitbit Charge a Charge HR, pričom druhý spomenutý bude vybavený monitorom srdcového tepu PurePulse. Zaujímavejšie je tretie zariadenie, ktoré sa podľa informácií má podobať viac na hodinky a bude vystupovať pod názvom Fitbit Surge. Toto prinesie všetky funkcie predchádzajúcich produktov do tela s displejom a čo je zaujímavejšie, hodinky majú mať vstavané GPS.

Špekulácie hovoria, že hodinky sa budú predávať s cenovkou 250 dolárov, no túto informáciu zatiaľ neberieme s veľkou váhou. V najbližších týždňoch by sme sa mali dozvedieť viac detailov.

Zdroj: pocketnow

 

21.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+