MojAndroid

Spoločnosť Fitbit práve rozšírila svoje portfólio produktov zo sekcie inteligentných náramkov a hodiniek. Tieto zariadenia majú napomôcť k vašej ceste k zdravšiemu životu. Medzi predstavovanými produktami nechýbajú ani doposiaľ najlacnejšie inteligentné hodinky od tohto výrobcu.

Výhodné a dostupné produkty, ktoré padnú každému

Fitbit dnes, 6. marca 2019 predstavil štyri zaujímavé produkty. Jedná sa o Fitbit Versa Lite Edition, Fitbit Inspire HR, Fitbit Inspire a Fitbit Ace 2. Tieto novinky z kategórie nositeľnej elektroniky sú určené pre široké spektrum ľudí, ktorí majú záujem o zdravší životný štýl. Spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Fitbit, James Park, tvrdí:

Naše nové produkty ponúkajú vysokú kvalitu, jednoduché používanie a sú cenovo dostupné. Získať prehľad o svojom zdraví tak môžu ľudia v akomkoľvek veku a naučia sa zariadenie používať aj tí, ktorí ešte doposiaľ nemali s nositeľnou elektronikou skúsenosť.

Fitbit Versa Lite Edition

Fitbit Versa Lite Edition sú nové inteligentné hodinky, ktoré budú s vami po celý deň. Hodinky stavujú na úspech modelu Fitbit Versa. Ponúkajú všetky známe funkcie, medzi ktoré patrí napríklad automatické zaznamenávanie aktivity, nepretržité meranie srdečného tepu, monitorovanie spánku či viac ako 15 športových režimov. Ďalej nechýba ani pripojenie GPS k telefónu, prijímanie notifikácií z pripojeného smartfónu či podpora rôznych populárnych aplikácií. Hodinky budete údajne musieť nabíjať po viac ako štyroch dňoch a Fitbit Versa Lite Edition disponuje SpO2 senzorom, ktorý je schopný merať okysličenosť krvi. Vlastnosti, ako nízka hmotnosť, vodotesnosť a možnosť zakúpenia v rôznych pestrých farebných variáciách prilákajú nejedného záujemcu. Ich cena je stanovená na 159,95 €.

Fitbit Inspire HR

Jedná sa o najdostupnejší inteligentný náramok, ktorý je schopný 24/7 nepretržite merať srdečný tep. Za cenu 99,95 € ponúka automatické zaznamenávanie aktivity, monitoring spánku, viac ako 15 športových režimov a pripojenie GPS k telefónu. Nechýba ani sprievodca dýchovými cvičeniami, ktorý pomôže k vašej vytrvalej ceste k zdraviu. Náramok ponúka štýlové tenké prevedenie.

Fitbit Inspire

Tento náramok je stvorený pre nových používateľov, ktorí hľadajú chytrý náramok s jednoduchým používaním za nízku cenu. S cenovkou 69,95 € ponúkne základné funkcie pre zdravie a motivuje vás k lepším výsledkom. K funkciám neodmysliteľne patrí automatické zaznamenávanie vašej aktivity, monitorovanie spánku či upozornenie na splnené ciele a stopky. Fitbit Inspitre a Fitbit Inspire HR ponúkajú pohodlné nosenie vo dne a v noci, vodotesnosť, dotykový displej a podporu prijímania notifikácií z telefónu. Na jedno nabitie s vami vydržia po dobu piatich dní.

Fitbit Ace 2

Fitbit Ace 2 je inteligentný náramok pre deti od 6 rokov. Jeho cieľom je naučiť deti žiť zdravým životným štýlom od útleho veku. Dieťaťu pomôže tráviť viac času aktivitami s rodinou a priateľmi. Náramok je vodotesný, nechýba mu odolný remienok s púzdrom, ktorý chráni displej zariadenia počas celodenného nosenia. Dostupný je v niekoľkých pestrofarebných prevedeniach a balenie ponúkne radu príslušenstva. Fitibit Ace 2 prichádza tiež s interaktívnymi ciferníkmi, ktoré dieťa motivujú k pohybu zábavnými výzvami. Rodičia môžu mať svojho potomka pod kontrolou vďaka účtu Fitbit Family, ktorý ukáže prehľad o aktivitách dieťaťa. Náramok môžete kúpiť za 69,95 €.

6.3.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+