MojAndroid

Približne v polovici augusta sa objavili informácie o pripravovanej predplatnej hudobnej službe YouTube Music Key, ktorá by za 9,99 dolára mesačne používateľom umožňovala prístup k multimediálnemu obsahu i prémiovým funkciám a navyše bez reklám. Prešli však dva mesiace a Google túto službu ešte nepredstavil.

Náš tip
Youtube Music Key – nová predplatná hudobná a video služba od Google už čoskoro

Pre všetkých, ktorí na ňu čakajú a chcú dovtedy vyskúšať niečo nové, je určená aplikácia FireTube, ktorá takisto ponúka hudbu z YouTube a dizajnom pripomína bežný hudobný prehrávač. Podľa autorov má umožniť počúvanie hudby v neobmedzenom množstve z najväčšej dostupnej hudobne databázy, v akomkoľvek čase a na hocijakom mieste. Umožňuje tiež prehrávanie hudby na pozadí a ponúka tipy na zaujímavé nové hudobné kúsky pod názvom Hot Tracks. Využiť je možné aj automatický zoznam skladieb, vytvárajúci sa na základe počúvanej skladby alebo umelca. K dispozícii je aj synchronizácia s inými Android zariadeniami či prehliadačom Firefox, prípadne import už vytvoreného playlistu.

Firetube screenshots

Ak teda často navštevujete YouTube kvôli hudobným skladbám, aplikácia FireTube vám môže byť dobrým pomocníkom. Bohužiaľ, momentálne je v obchode Play nedostupná, veríme však, že ide len o prechodný problém a čoskoro sa bude dať opäť stiahnuť.

Zdroj: phonearena.com

27.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+