MojAndroid

Verzia webového prehliadača pre Android, Mozilla Firefox vo verzii 66, prináša podporu zastavenia automaticky prehrávaných videí. Ušetríte tak nielen mobilné dáta, ale aj svoje nervy.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Veľmi vítaný update

Počas toho, ako sa prehráva nejaké médium v internetovom prehliadači, video na stránke sa zvykne automaticky prehrať bez toho, aby ste to povolili. Pokiaľ máte hlasitosť médií nastavenú na vysokej úrovni, taktiež sa pri najhoršom v spoločnosti nevyhnete ani celkom trápnej situácii. Firefox pre Android vo verzii 66 prináša možnosť zakázania automatického prehrávania médií na webových stránkach. Tejto funkcii poďakuje najmä váš limitovaný dátový balíček, pokiaľ radi surfujete na internete aj bez Wi-Fi pripojenia.

Oplatí sa spomenúť, že touto vymoženosťou bude onedlho disponovať aj desktopová verzia obľúbeného prehliadača. Pokiaľ bude na stránke blokovaný nejaký mediálny prvok, informovaný o tom budete prostredníctvom ikonky v riadku s URL adresou.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie internetové prehliadače pre Android | Tipy redakcie
Náš tip
Opera pre Android prináša službu VPN zdarma
Náš tip
Google Chrome čaká veľký update. Pribudne možnosť zavrieť všetky karty naraz

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+