MojAndroid

Internetový prehliadač Firefox pre Android prešiel v posledných hodinách aktualizáciou, ktorá prináša lepší používateľský zážitok pri prehliadaní webových stránok. Používatelia, ktorí si Firefox už aktualizovali alebo sa ho rozhodnú len nainštalovať, môžu očakávať nárast výkonu javascriptu vďaka IonMonkey compileru. Okrem toho Firefox integroval aj podporu pre Google Now, ktorý teraz otvorí relevantné výsledky priamo v prehliadači Firefox.

Novinkou je tiež zvýšenie bezpečnosti. Firefox tvrdí, že je prvým prehliadačom na Google Play, ktorý má v sebe zabudovanú funkciu pre bezpečné prehliadanie internetu, tzv. Safe Browsing mod. Okrem toho prináša update aj bežné opravy chýb, lepšiu podporu fontov a Mozilla popracovala aj na odstránení bezpečnostnej chyby, ktorá pri zabezpečených stránkach spôsobovala načítanie jej nezabezpečených elementov. Aplikáciu môžete aktualizovať prípadne stiahnuť priamo z Google Play alebo pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

9.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+