MojAndroid

Zaujímavé oznámenie sa objavilo na Twitteri spoločnosti Mozilla s ich kanálom pre prehliadač Firefox. V oznámení veľmi stručne Firefox kanál oznamuje, že budúci týždeň majú používatelia Firefox pre Android očakávať niečo veľké.

Jediným vodítkom v tomto oznámení je pohľad na smartfón s logom Firefox a kývajúcim Androidkom. Obrázok je doplnený o slová: Rýchly. Inteligentný. Bezpečný.

Otázka je, čo môžeme očakávať. Domnievame sa, že pravdepodobne nás čaká aktualizácia (?), ktorá by mohla reagovať na najnovší počin Dolphin prehliadača, o ktorom sme vás informovali. Pravdepodobne teda môžeme očakávať vylepšenú verziu prehliadača, ktorý by mohol dosahovať lepšie výsledky.

Svoje tipy na to, čím nás Mozilla s Firefoxom prekvapí, môžete dať do komentárov a potom musíme všetci spoločne len počkať do budúceho týždňa.

Zdroj: Mozilla

Google Play Store – Firefox

23.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+