MojAndroid

Tento týždeň máme od spoločnosti Mozilla očakávať veľké prekvapenie. Informovali sme o tom minulý týždeň, že tento týždeň by sme sa mohli dočkať zaujímavých noviniek pre Firefox pre Android. Minulý týždeň však Beta verzia Firefox prehliadača prešla aktualizáciou, ktorá však podporuje Flash iba pre telefóny. Flash pre tablety s Tegra 2 a tablety, ako také, nie sú podporované. Opravené boli niektoré chyby, upravené bolo používateľské prostredie, vylepšený výkon, pridaná bola nová úvodná stránka.

Aj keď Firefox Beta bol aktualizovaný len pred niekoľkými dňami, môžeme sa tešiť na niečo veľmi zaujímavé a možno niektorí z nás vďaka najnovšej, očakávanej udalosti zmenia svoj internetový prehliadač v Android zariadeniach a prispôsobia sa tak napríklad počítačovému prostrediu. Musíme si však asi počkať, keď bude Mozilla svoj Firefox prezentovať na Google I / O 2012. Ak používate Firefox Beta, dajte nám vedieť, či ste si všimli lepšiu stabilitu a zrýchlenie činnosti.

 

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Aktualizácia

Dnes prešla aktualizáciou aj klasická verzia internetového prehliadača Firefox.

Aktualizácia priniesla presne všetky novinky, ktoré boli pred niekoľkými dňami pridané do Firefox Beta verzie, teda podporuje Flash iba pre telefóny. Flash pre tablety s Tegra 2 a tablety, ako také, nie sú podporované. Opravené boli niektoré chyby, upravené bolo používateľské prostredie, vylepšený výkon, pridaná bola nová úvodná stránka.

Firefox pre Android je teraz vo verzii 14.0 a je dostupný v Google Play Store na nasledujúcom odkaze:

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Firefox

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
26.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+