MojAndroid

Internetový prehliadač pre Android zariadenia Mozilla Firefox dostal len pred nedávnom update na verziu 9.0 a už tu máme aj ďalšiu aktualizáciu na verziu s číselným označením 10, ktorá na používateľov tohto celkom vydareného prehliadača čaká na ich účte Android Marketu. Firefox vo verzii 10 pridal vylepšenú funkciu synchronizácie, ktorá umožňuje zdieľanie záložiek medzi Androidom a desktopovou verziou znova o čosi ľahšie a táto verzia priniesla aj lepší rendering stránok používajúcich WebGL. Samozrejme, že v tejto aktualizácii boli opravené aj iné menšie chybičky, ktoré tak tento prehliadač posúvajú znovu o čosi vyššie. Konkrétny zoznam opráv a vylepšení Firefoxu 10. verzie nájdete na stránkach Mozilly. Ak ste sa rozhodli nainštalovať si tento internetový prehliadač, ktorému mimochodom stále chýba natívna podpora flashu, využite náš widget nižšie.

Firefox
Mozilla
Verzia 10.0 (31. 1. 2012)
Veľkosť 15 MB
2.0+

Zadarmo

Zdroj: Phandroid

2.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Jano

  Neviem ako ostatni, ale ja som neprisiel na chut ziadnym browserom pre android az na Dolphina … ten mi vyhovuje najviac.

  • Jerry

   Aj ja používam Delfína, ale v porovnaní s Operou je dosť pomalý…

 • Lukasnemeckay

  Opera jednoznacne jednoducha krasna rychla!!

 • Vraťo

  Keď som sa dostal k môjmu Androidu, vyskúšal som asi všetky prehliadače. Firefox, Dolphin, Operu, aj vstavaný prehliadač, no najlepší sa mi javí Opera. Je rýchla a má všetky potrebné funkcie (jediné čo mi na nej trochu chýba, je preklad do slovenčiny … no dá sa to prežiť). Dolphin sa mi tiež páčil a tie gestúry na ovládanie sa mi fakt pozdávali, ale zasekával sa mi a bol strašne pomalý … tak teda u mňa vedie jednoznačne Opera … nič iné už nepoužívam …

+