MojAndroid

Mozilla vydala ďalšiu, v poradí už štvrtú beta verziu svojho prehliadača pre Android. Pôjde zatiaľ o najrýchlejšiu verziu Firefoxu. Mozilla sľubuje rýchlejšie spúšťanie aplikácie, načítanie webových stránok a plynulejšie zoomovanie. Podľa javascript testov je rýchlejšia ako natívny prehliadač Androidu. K iným vylepšeniam patrí napríklad zvýšená stabilita, zredukovaná veľkosť pamäte pri inštalácií a opravy problémov s klávesnicou. Neustále rastúca galéria rozšírení pre Firefox 4 Beta ponúka už viac ako 100 doplnkov pre vylepšenie vášho prehliadača.

Vyzerá to tak, že Firefox sa pomalými krokmi blíži k finálnej verzií. Už sa teším keď budem môcť novú beta verziu vyskúšať. Zatiaľ som ju na Android Markete nenašiel.

3.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+