MojAndroid

Banka v mobile už dávno nie je žiadne tabu. Vykonávanie platieb, prevody medzi účtami, zmeny limitov na karte a ďalšie funkcie prináša na mobil nejedná banka. patri medzi ne aj Fio banka, ktorá svojim klientom ponúka vlastnú aplikáciu Fio banka Smartbanking, ktorú stiahnete zadarmo z obchodu Play.

Funkcionalita aplikácie sa od iných veľmi neodlišuje. Aj keď dizajn a vzhľad aplikácie trochu zaspali dobu, po funkčnej stránke ponúka dostatok nástrojov a možností. Po prihlásení sa vám naskytne pohľad na zostatky, dosponibilné zostatky a nezaúčtované transakcie na všetkých aktívnych účtoch. Nechýba 3-mesačné história transakcií, možnosť zobraziť výpisy z účtov v PDF, zadávať platobné príkazy v rámci SR aj zahraničia, či zadávanie platieb oskenovaním QR kódu.

Aplikácia uľahčuje platenie aj pomocou šablon, v ktorých si dopredu presne nastavíte parametre platby. Ak vám kartu ukradnú alebo ju stratíte, môžete ju zablokovať, prípadne opäť odblokovať. Samozrejmosťou je aj zmena limitov na platobnej karte.

Náš tip
TÉMA | Bankové aplikácie pre Android a ich funkcie

Ak nie ste klientom banky, stále máte k dispozícii niekoľko funkcií. Po nainštalovaní tak budete mať prístup ku užitočným kontaktom, vyhľadávaniu bankomatov, kalkulačke poplatkov a kurzovému lístku.

Verzia: 1.9.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9.3
Aktuálna cena: Zdarma
10.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+