MojAndroid

Fio banka prichádza s novinkou pre podnikateľov. Platobné karty Mastercard Business ponúka bez poplatkov ku každému podnikateľskému účtu. Zadarmo je možné získať kartu nielen pre majiteľa účtu, ale aj pre ďalšieho disponenta. Novinka platí pre nových i existujúcich klientov.

Náš tip
Fio Banka zjednodušuje prácu s Internet Bankingom rýchlejšími platbami
Náš tip
Bankové aplikácie: Fio banka Smartbanking

Fio Banka

Doteraz mohli živnostníci a firmy získaťpodnikateľskému účtu business kartu za mesačný poplatok 4 €. Od novembra je jej vydanie aj vedenie úplne zadarmo. Navyše platí to nielen pre majiteľa účtu, ale aj ďalšiu osobu. Novinka sa vzťahuje na nové aj už vydané podnikateľské karty.

Pre podnikateľov a firmy máme podnikateľský účet, ktorý ponúka väčšinu vecí zadarmo. Medzi tie hlavné patrí neobmedzený počet SEPA platieb, platby v korunách do Česka, hotovostné operácie na pobočke alebo API bankovníctvo. Teraz sme sa rozhodli pridať ďalší významný benefit v podobe business karty bez poplatkov. Veríme, že tým ešte viac zatraktívnime naše služby pre podnikateľov,“ hovorí Jan Bláha, obchodný riaditeľ Fio banky.

Mastercard Business ponúka klientom vyššie limity než štandardná debetná karta. Umožňuje, aby bol na karte uvedený nielen držiteľ karty, ale tiež jej majiteľ, resp. firma. O business kartu je možné odteraz žiadať online v Internet bankingu. Platobná karta je automaticky registrovaná v bonus programe Priceless Specials, ktorý vracia držiteľom časť peňazí z nákupov vo vybraných obchodoch späť.

Verzia: 1.9.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9.3
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: tlačová správa

21.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+