MojAndroid

A sme vo finále. Počas celého roka sme sa stretli v šiestich mestách na akcii Android Roadshow 2012. V každom meste sa zapojili dievčatá do ankety MISS Android Roadshow a po akcii na našom webe prebehlo hlasovania o najkrajšie dievča z každého z nich. Zúčastniť sa tejto súťaže bolo jednoduché, stačilo prísť na Android Roadshow a odfotiť sa s našim maskotom Androidkom. Čitatelia vybrali presne šesť dievčat, ktoré sú momentálne vo finále.

 Najkrajšie dievča čaká tento smartfón Galaxy Nexus

Hlasovanie bude opäť prebiehať dva týždne (od 17.12. – 30.12.2012) a výsledok sa dozvieme presne posledný deň v tomto roku, čiže 31.decembra 2012. Pozrite si všetky kandidátky a pošlite svoj jednej z nich. Dievča s najväčším počtom hlasov okrem titulu MISS Android Roadshow 2012 získa aj nový smartfón Samsung Galaxy Nexus.

Kandidátky na MISS Android Roadshow 2012:

Košice
Žilina
Bratislava
Prešov
Zvolen
Trnava

>>> HLASOVANIE <<<

17.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+