MojAndroid

Fanúšikovia kvalitných RPG hier sa konečne dočkali. Final Fantasy VII prichádza na Android a spolu s hrou aj dlhé hodiny napätia, zábavy a fantastického príbehu. Hra bola pre iOS k dispozícii už od minulého leta, a tak museli byť majitelia Android zariadení skutočne veľmi trpezliví. Cena je dosť vysoká, no transformácia takejto obrovskej hry bola určite zložitá a štúdio Square Enix stála množstvo hodín práce. Výsledok ale bude stáť za to.

Final Fantasy VII 1 Final Fantasy VII 2

Hra sa odohráva v známom prostredí, ktoré ste si mohli užiť aj v počítačovej verzii pred niekoľkými rokmi. Stretnete tu známe postavy, ktoré bude môcť teraz aj prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Napínavý príbeh sa postará o to, že sa od hry možno ani nebudete vedieť odtrhnúť. Final Fantasy VII je tiež prvou hrou zo série, ktorá ponúkala plnú podporu pre 3D grafiku a aj animované filmové scény v dobrej kvalite. Fanúšikovia si tak môžu užiť hru tak, ako ju poznajú, no v špeciálne prispôsobenej verzii pre dotykové displeje.

Final Fantasy VII 3 Final Fantasy VII 4

Na inštaláciu hry sa ale budete musieť dobre pripraviť. Hoci v pamäti zariadenia vám zaberie 2 GB miesta, pri inštalácii bude potrebovať až 4 GB voľného miesta v pamäti. Ak ste ale skutočným fanúšikom série Final Fantasy, toto obmedzenie pre vás nebude skutočnou prekážkou. Tou môže byť cena hry, ktorá je 15,99 EUR. Vďaka tomu sa Final Fantasy VII radí k tým najdrahším hrám v obchode Play, no stále je to cena, ktorá môže byť pre mnoých hráčov na svete za takýto kvalitný titul opodstatnená. V hre sa ale ešte stále nájde niekoľko bugov, ktoré vás možno prinútia dokonca reštartovať celú hru, a tak by ste si mali priebeh čo najčastejšie ukladať, ideálne do viacerých súborov.

Verzia: 1.0.29
Aktuálna cena: 17,99 €
Verzia: 1.0.29
Aktuálna cena: 17,99 €

Zdroj: Android Police

7.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+