MojAndroid

Legendárny americký výrobca hudobných nástrojov Fender pôsobí na trhu už od roku 1946. Teraz pod značkou Fender Digital prináša mobilnú aplikáciu Guitar Tuner Free (Fender Tune), ktorá poteší nejedného gitarového nadšenca. Aplikácia pre ladenie gitár prináša zaujímavé funkcie pre nováčikov ale i skúsených používateľov. Jediné, čo potrebujete k dokonalému naladeniu gitary je váš smartfón.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 4. týždeň 2017

Aplikácia využíva DSP algoritmy pre čo najrýchlejšie a zároveň najefektívnejšie naladenie gitarového nástroja. Intuitívne prostredie ponúka na výber z viacerých režimov. Auto Tune Mode počúva jednotlivé tóny a navádza vás za správnym naladením nástroja, Manual Tune Mode prináša voľbu medzi akustickou, basovou či elektrickou gitarou a manuálne si zvolíte prispôsobenie každej struny. Chromatic Mode vám zas dovolí naladiť nástroj na konkrétne noty na stupnici. K dispozícii je celkovo až 22 rôznych profilov pre naladenie vašeho nástroja. Aplikácia Guitar Tuner Free (Fender Tune) od spoločnosti Fender je dostupná v Obchode Play zdarma.

Verzia: 1.5.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.1
Aktuálna cena: Zdarma
3.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+