MojAndroid

Ak ste tento týždeň strávili na sociálnych sieťach aspoň pár minút, určite ste sa mu nevyhli. Na mysli máme video zo zasadnutia zastupiteľstva obce Fekišovce, ktoré obletelo Slovensko v priebehu niekoľkých hodín. Kontroverzná starostka s ešte kontroverznejšími postupmi sa stala terčom vtipov celého národa a na novom fenoméne si zgustli aj viaceré slovenské technologické spoločnosti.

Slovenské O2 sa chopilo príležitosti a na svojej facebookovej stránke sa pochválilo tým, že aj v obci Fekišovce má pokrytie svojím internetom.

Potvrdzujeme účasť nášho internetu v tejto obci. Overte si dostupnosť aj u vás a získajte O2 Internet na doma, teraz v zľave za 10 € mesačne.Viac na >> www.o2.sk/ind.

Zveřejnil(a) O2 SK dne Čtvrtek 10. ledna 2019

Ešte väčšmi si z celej situácie vystrelil Sygic, ktorý narážal na jeden z “najdôležitejších” problémov celého zastupiteľstva.

No a svojej príležitosti sa chopila aj spoločnosť Slovak Lines, znovu na sociálnej sieti Facebook.

V posledných hodinách zdieľali video z Fekišoviec snáď všetky slovenské médiá, tisíce používateľov a dokonca aj Sajfa,…

Zveřejnil(a) Slovak Lines dne Čtvrtek 10. ledna 2019

Prakticky neznáma obec sa tak zo dňa na deň zapísala do povedomia Slovákov a zrejme tam aj dlho ostane. Výraznú zmenu záujmu o Fekišovce dokumentuje aj história vyhľadávaní Google.

Pripájame aj vtipnú paródiu na celú situáciu z dielne Televízie Markíza.

11.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+