MojAndroid

Nájsť dnes RSS čítačku, ktorá by spĺňala náročné požiadavky čitateľov, nie je v spleti ponúkaných aplikácií naozaj ľahkou úlohou. Niektoré ponúkajú jednoduchú čitateľnosť článkov, iné zasa kvalitnú kategorizáciu, či napríklad možnosť ukladania. Feedmesh sa snaží spojiť viacero výhod do jednej aplikácie, pričom však nechce zabúdať na to, že RSS čítačka má slúžiť najmä na čítanie. Aj preto ponúka jednoduchý dizajn, založený na dvoch farebných kombináciách. Základnou farbou aplikácie je čierna, druhá farba určuje kategóriu kanálu a je možné si ju ľubovoľne meniť.

Vďaka tomu vašu pozornosť neodvracajú zbytočné dizajnové vychytávky. Jednoduché vrchné menu zložené z tabov dopĺňa súpis článkov rozdelených podľa farebnej kategórie. Po výbere článku sa na šedom pozadí zobrazí text, a v prípade ak má pridelený obrázok alebo video, zobrazí sa tiež. Bude otázne a veľmi zaujímavé, ako sa k trochu staršiemu, no možno práve pre RSS čítačku dobrému dizajnu, postavia užívatelia a či im nebude trošku zastaralý dizajn vadiť. Autori však zdôrazňujú že aplikácia je stále v štádiu beta, čo znamená že sa v nej ešte mnohé môže meniť. Každopádne ak potrebujete čítať novinky vo vašich kanáloch bez zbytočného rušenia, bude stáť Feedmesh za skúšku.

Náš tip
APLIKÁCIE | Palabre – perfektná čítačka RSS správ

Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma

18.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+