MojAndroid

Ak si dobre pamätáte, Google oznámil začiatkom roka koniec pomerne populárnej služby a RSS čítačky Google Reader. Väčšina používateľov hneď začala hľadať za ňu náhradu, ktorú našla v konkurenčnej službe a aplikácii pre Android Feedly. Táto podporuje aj integráciu služby Reader od Google a sľubuje tiež plynulý a bezpečný prechod po jej zrušení 1.júla 2013. Ak už Feedly používate, tak potom vás určite potešia správy, s ktorými sa podelili vývojári služby. Táto totižto už v blízkom čase prejde aktualizáciou, ktorá má priniesť najmä vyšší výkon, podporu Windows 8 a Windows Phone, či vylepšené skupinové zdieľanie.

feedly-cloud

Samozrejmosťou majú byť aj ďalšie opravy chýb, ktoré sa opravujú priebežne. Na návrhy používateľov bude pridané tiež vyhľadávanie medzi vlastnými RSS zdrojmi a Feedly má byť sprístupnený aj v čisto webovej podobe bez nutnosti inštalovania pluginov. Výbornou správou je aj to, že Feedly bude integrovaný do niekoľkých populárnych RSS čítačok vrátane Pressu a gReaderu.

Verzia: 38.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 38.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: feedly

5.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+