MojAndroid

Raz sa to stať muselo a mnohí zombie nadšenci sa teraz určite potešia. Kultový seriál Walking Dead sa síce už dočkal spracovania aj v mobilnej hre, no vtedy šlo o epizodickú hru postavenú najmä na silnom príbehu. Posledná herná adaptácia bola zasa viac zameraná na priamy boj medzi zdravými ľuďmi a zombie. Nová hra Fear the Walking Dead: Dead Run je nekonečnou behačkou, ktorá je ideálnym žánrom pre svet, ktorému dominujú nemŕtvi. Hra je ale špecifická aj tým, že okrem módu s nekonečným behaním tu nájdete aj príbeh, ktorý budete môcť absolvovať.

Fear the Walking Dead Dead Run 1

Štandardný herný režim ale poteší každého, kto si chce zmerať svoje sily s nebezpečnými nepriateľmi. K dispozícii vám bude vyše 50 rôznych zbraní, vďaka ktorým sa budete môcť brániť. Ak sa ale budete príliš zastavovať, nepriatelia vás obkľúčia a vy sa už ďalej nedostanete. Hrať pritom môžete za vašu obľúbenú postavu zo seriálu Walking Dead. V režime príbehu sa zasa budete prepínať medzi jednotlivými postavami a snažiť sa prežiť v nehostinnom svete čo najdlhšie.

Fear the Walking Dead Dead Run 2

Hra má veľmi štýlovú a temnú grafiku, kde je celé prostredie tvorené odtieňmi šedej farby. To pridáva hre na atmosfére, no môže vám to spôsobovať aj problémy. Siluety nemŕtvych totiž nebudú jasne naznačovať, či vám stoja v ceste a musíte s nimi bojovať, alebo sú v skutočnosti ďalej a vy môžete pokojne pokračovať v behaní. Hra je v obchode Play k dispozícii zadarmo, no nájdete tu rôzne mikrotransakcie, vďaka ktorým môžete zlepšiť svoje šance na prežitie.

Fear the Walking Dead Dead Run 3

Verzia: 1.3.21
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.21
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Authority

11.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+