MojAndroid

Už nejednému z vás sa určite stalo, že vám niekto poslal link na YouTube video a po kliknutí naň vám bolo oznámené, že je dostupné len pre určitú krajinu. S týmto rozšírením pre internetový prehliadač Google Chrome sa vám to už nestane.

Doteraz používatelia podobný problém vyriešili obvyklým známym spôsobom. Zmenili si VPN adresu na voľnú zahraničnú a služba si následne myslela, že sa pripájajú z krajiny pre ktorú je video určené. Takýto spôsob bol často otravný a zdĺhavý. S novým rozšírením príznačne nazvaným F*ck YouTube určeným pre prehliadač Chrome sa už nemusíte takto namáhať. Rozšírenie je zdarma a jeho inštalácia je otázkou pár kliknutí. Je otázne ako dlho takéto rozšírenie vydrží v ponuke Chrome Webstore. Nielen kvôli provokačnému názvu, ale hlavne pretože ide proti politike služby YouTube, ktorú vlastní Google rovnako ako prehliadač Chrome. Momentálne tam ale stále je a pokiaľ chcete, môžtee si ho nainštalovať po kliknutí na tento link.

Stiahnuť rozšírenie F*ck YouTube pre Google Chrome

Zdroj: TheNextWeb

1.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+