MojAndroid

Úspešne sme vstúpili do nového roku a je na čase, aby sme ho odštartovali s tými najpopulárnejšími hrami. Rok 2017 je tu s nami len chvíľu, takže na horúce novinky si budeme musieť ešte chviľu počkať. Preto sme sa rozhodli dať vám tip na jednu z najpopulárnejších hier minulého roka – Fast like a Fox. Tí, ktorí ste o tejto hre ešte nepočuli, tak vďaka inovatívnemu ovládaniu a modernej grafike sa Fast like a Fox dostal to nominácie na Google Play Awards 2016.

Hneď na začiatku máte na výber z dvoch možností ovládania – dotykom na displeji alebo ťukaním na displeji. A práve druhá možnosť je unikátna. Vaša líška začne bežať, keď ťukáte prstom po tele zariadenia, a obyčajným dotknutím displeja vyskočí. Samozrejme, nejde sa o žiadnu mágiu, keďže stačí mobil hocijako hýbať, aby líška utekala, samotný koncept ovládania ale prináša oživenie v tejto kategórií hier.

Fast like a Fox je rozdelený na množstvo levelov v niekoľkých prostrediach. Zahráte si v chráme oblakov, v údolí so snehovou prikrývkou, na horských vrchoch alebo v ohnivých jaskyniach. Cieľom je zbierať všetky mince, smaragdy či diamanty a prekonať svoj najlepší čas, aby ste získali najvyššie možné skóre.

Hra Fast like a Fox je dostupná na stiahnutie zadarmo z Google Play. Cestá k úspechu našťastie nevedie cez mikrotransakcie, ale cez množstvo odohratého času.

Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma

3.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+