MojAndroid

Máte enormné množstvo údajov vo vašom smartfóne? Začínate pomaly strácať prehľad o vašich fotografiách, súboroch, videách či hudobných skladbách? Riešením môže byť aj šikovná aplikácia Fast Finder, ktorej hlavnou úlohou bude vyhľadávať súbory vo vašom smartfóne. Podobných aplikácií je v Obchode Play hneď niekoľko, avšak aplikácia Fast Finder ponúka rýchle, prehľadné a jednoduché vyhľadávanie a tak sa snaží maximalizovať svoj účel.

Jednoduché ovládanie, vysoká efektivita

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 29. týždeň 2017

Po spustení aplikácie sa zobrazí jednoduchá ponuka vyhľadávania spolu s vašou virtuálnou klávesnicou. Do riadku pre vyhľadávanie napíšete názov súboru, ktorý hľadáte a aplikácia vám následne ukáže všetky aplikácie, fotografie, skladby a iné typy súborov, ktoré zodpovedajú danému názvu. Po kliknutí na ikonku sa vám zobrazí aplikácia alebo súbor otvorený v danej aplikácii. Môže sa vám taktiež zobraziť ponuka na výber aplikácie, v ktorej chcete daný súbor otvoriť.

Vývojári sľubujú len niekoľko milisekúnd pre prehľadávanie tisícok súborov. Reakcie aplikácie tak budú skutočne rýchle. K dispozícii je tiež vyhľadávanie podľa typu súboru. Stačí do riadku pre vyhľadávanie zadať slovo “gif” a aplikácia vám ukáže všetky GIF animácie, ktoré máte v telefóne uložené. Podobným spôsobom bude fungovať aj zadanie konkrétnejšieho názvu ako “gif smartfphone” a pod.

Náš tip
Google Mapy zjednodušujú vyhľadávanie, pridávajú nové ovládacie prvky

K dispozícii sú aj rôzne možnosti prispôsobenia, ako je výber hlavnej farebnej témy (Light, Dark, AMOLED), úprava farby vyhľadávacieho panela, zmena tvaru ikony a ďalšie možnosti. Aplikáciu Fast Finder si môžete stiahnuť z Obchodu Play zadarmo. V prípade, že používate prostredie Nova Launcher, je možné túto aplikáciu nakonfigurovať tak, aby sa spúšťala pri zadaní gesta pre vyhľadávanie.

Verzia: 0.23.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.23.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidcommunity

28.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+