MojAndroid

Slovákom žijúcim v odľahlejších kútoch našej malebnej krajiny rozhodne nie je cudzia ani práca na poli či záhradke. Ak vám ale počasie nepraje, prípadne chcete uspokojiť svojho farmárskeho ducha aj v meste a nemáte sa kde realizovať, tak vás možno zaujme hra Farming Simulator 18, ktorá sa aktuálne dostala do obchodu Play.

Farming Simulator 18 je legendou medzi farmárskymi hrami. Doterajšie verzie FS 14 a FS 16 si stiahlo viac ako 10 miliónov používateľov. Najnovšia verzia Farming Simulator 18 prináša okrem klasického gameplay-u aj možnosť lokálneho multiplayeru s kamarátmi cez Wi-Fi alebo Bluetooth. Samozrejmosťou sú aj vylepšenia a novinky v samotnej hre. Podstata však zostáva rovnaká – ste farmárom, ktorý sa stará o svoju farmu a prosperujúci biznis.

Ak vás táto hra zaujala a chceli by ste ju mať vo svojej zbierke, pripravte si 4,99 EUR. Hru Farming Simulator 18 si môžete zakúpiť pomocou odkazu nižšie.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 4,99 €

8.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+