MojAndroid

Časy, keď ste iba tušili, kde sa vaše dieťa pohybuje sú dávno preč. Vďaka aplikácii Family by Sygic môžete jednoducho – pomocou smartfónov, navzájom zdieľať polohu vašej rodiny a ušetriť si tých pár vrások navyše. Novinka od Sygicu je k dispozícii zdarma na rok už iba do konca mesiaca. Na stiahnutie zadarmo máte ešte tri dni.

Novinku od Sygicu ocenia rodičia, pre ktorých je bezpečnosť rodiny na prvom mieste. “Chceli sme rozšíriť naše portfólio produktom, ktorý našim užívateľom pomôže v ich každodennom živote. Ako rodičia chceme deti vychovávať k samostatnosti, no zároveň mať istotu, že sú v bezpečí. S aplikáciou Family by Sygic nemusíte deťom stále volať, aby ste zistili kde sú, alebo či nezabudli ísť na angličtinu,” povedal CEO spoločnosti Michal Štencl.

Aplikácia Family by Sygic zobrazuje polohu a pohyb členov rodiny na mape v reálnom čase. Určite si zamilujete funkcie ako “Bezpečné/Nebezpečné zóny”, kde si môžete navoliť zoznamy miest, ktoré sú pre vašu rodinu bezpečné, či naopak nebezpečné. Aplikácia vám pošle automatickú notifikáciu, keď do týchto zón deti vstúpia. Množstvo času ušetríte napríklad s funkciou “Geofence”, ktorá vás včas upozorní, , keď sa člen rodiny priblíži k určenej polohe. Budete napríklad dopredu vedieť, keď sa autobus zo Školy v prírode bude blížiť na stanicu. Vďaka “Augmented reality” vám aplikácia umožní vidieť členov rodiny v reálnom priestore – napríklad, keď deti odbehnú za stromy počas hry v parku. Z aplikácie sa môžete aj navigovať priamo k členovi a posielať bezplatné správy ostatným členom rodiny. Podmienkou pre využívanie tejto služby rodinou sú smartfóny s Androidom alebo iOS a dátové služby. “Mysleli sme aj na fakt, že v rodinách nehrá každý za rovnaký “tím”, preto je naša nová aplikácia cross-platform, a tak ju môžu využívať aj rodiny, ktoré majú rôzne typy smartfónov,” dodáva Michal Štencl. Aplikácia Family by Sygic navyše zdieľa informácie výlučne v rámci vašej rodiny, takže sa nemusíte obávať, že by sa informácie o pohybe vašich ratolestí dostali do nepovolaných rúk.

 

To najdôležitejšie na záver – aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo do 31.januára na Google Play Store a Apple App Store. Po tomto termíne bude aplikácia spoplatnená sumou 2.99 EUR ročne/rodina. Viac o Family by Sygic nájdete na www.sygic.com/family.

Galéria aplikácie:

29.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+