MojAndroid

Vzhľadom na to, že Fortnite pre Android zatiaľ vývojári oficiálne nevydali, je jasné, že všetky Fortnite aplikácie čo sú práve voľne dostupné na internete v žiadnom prípade nie sú originálne aplikácie od Epic Games. Prinášajú tieto aplikácie nejaké riziká pre hráčov Fortnite?

Náš tip
PUBG prichádza na Android, takto hru nainštalujete aj vy | NÁVOD + RECENZIA [DOPLNENÉ]

Sú neoficiálne Fortnite aplikácie nebezpečné?

Vývojári prisľúbili príchod obľúbenej hry Fortnite pre Android zariadenia na nadchádzajúce leto. Taktiež varujú: “Fortnite pre platformu Android ešte nie je vyvinutý, takže ak uvidíte APK súbor Fortnite, jedná sa o podvod”. Vyhľadávanie v Google objaví množstvo podvodných aplikácií a tiež existuje ešte viac videí s hrou na platforme Android na YouTube, ako môžete vidieť na obrázku vyššie.

Toto video sa už vyskytlo priamo na úvodnej obrazovke YouTube. Jedna z falošných aplikácií dokonca je schopná vám po zadaní už existujúcich prihlasovacích údajov ukradnúť celý účet. Ak hrávate túto obľúbenú, Battle Royale hru, tak určite vás zaujíma aj verzia pre mobilné telefóny so systémom Android. Dávajte si tak pozor na všetky neoficiálne aplikácie. Keď bude Fortnite Mobile v lete oficiálne spustený, určite vás budeme informovať.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+