MojAndroid

Pokiaľ si lámete hlavu nad tým, prečo sa vám nedá napísať status alebo odoslať správa na Facebooku, tak vedzte, že sociálna sieť práve zažíva veľký výpadok. Nefunguje na telefónoch ani na desktopoch. Váš smartfón je v poriadku a vyhodiť ho nemusíte :)

aktuálna mapa výpadku Facebooku

Správy fungujú tak na 50 percent, niekedy sa podarí načítať, inokedy nie. Fotografie sa v Messengeri či na počítači odosielať nedajú vôbec. Rovnako je na tom aj Instagram, novú fotografiu neuploudujete. Problémy má aj WhatsApp, chatovať sa síce dá, no odosielať fotografie nie je možné.

Čo tento výpadok spôsobilo, nevieme. Sociálna sieť sa k problému zatiaľ nevyjadrila.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Aktualizované 14.3.2019

Facebook už funguje normálne ako pred výpadkom. Správy je možné posielať bez problémov, rovnako funguje aj pridávanie statusov a fotografií. Aj služby Instagram a WhatsApp už fungujú bezproblémovo. Výpadok Facebooku trval až 14 hodín a bol najväčším v histórii sociálnej siete. Podobnému výpadku Facebook čelil dávno v roku 2008, vtedy mal len 125 miliónov používateľov.

Výpadok zasiahol používateľov v Európe, USA, Austrálii, Ázii či Južnej Amerike.

Zdroj: downdetector.com, cnet.com
 • Tibor Szabosi

  Obávam sa že FB rozhodne nefunguje ešte stále tak ako má. Nedá sa ešte stále, alebo už znova, komentovať, postovať, atď.

  • Dom Torreto

   našťastie žiť sa dá aj bez FB :-)

   • Tibor Szabosi

    S tým súhlasím, bola to len reakcia na aktualizáciu, že už všetko ide. Tak teda rozhodne nejde. :)

 • Katka

  ešte stále sa nedá prihlásiť na FB

+