MojAndroid

Facebook sa začína podobať na Google – je sociálnou sieťou, messengerom, má vlastné volania zadarmo a najnovšie chce mať aj dialer. Presne tá aplikácia, v ktorej vytáčate čísla vašich kontaktov, môže mať čoskoro modrú ikonu. Facebook chce používateľov nalákať na integráciu s Facebook kontaktmi a na to, že bude automaticky chrániť používateľa pred volaniami z často blokovaných čísel. S Facebook dialerom by sa vám tak nemalo stať, že vám napríklad zavolá agentúra ohľadom dotazníka či reklamnej kampane.

nexus2cee_screenshot_2015-03-20-14-28-432_thumb1

Túto snahu najväčšej sociálnej siete zaznamenali redaktori zahraničného portálu Android Police, ktorí objavili aplikáciu s názvom Phone náhodou priamo na Facebooku. Po kliknutí na inštalovanie aplikácie sa však nikde nedostali, a tak je nateraz jasné, že Facebook túto funkciu (či aplikáciu) zatiaľ iba testuje. používali by ste dialer od Facebooku, keby vám automaticky blokoval otravné hovory a synchronizoval všetky čísla, ktoré majú vaši priatelia na sociálnej sieti?

Náš tip
Facebook predstavil platby cez Messenger. Zatiaľ len v USA

Zdroj: AndroidPolice

23.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+