MojAndroid

Facebook včera zaznamenal bizarnú chybu, ktorá doslova zaživa pochovala množstvo používateľov – Zuckerberga nevynímajúc. Viacerí používatelia včera zaznamenali hlášku, ktorá sa zobrazila na ich profiloch a vyzývala rodinu a blízkych (teda všetkých priateľov), aby si zaspomínali na mŕtveho príbuzného. Išlo o ojedinelú chybu, za ktorú sa sociálna sieť ospravedlnila.

“Na krátky čas sa správa určená pre profily zosnulých zobrazila aj na bežných účtoch. Išlo o hroznú chybu, ktorú sme už opravili. Ospravedlňujeme sa, že sa to stalo,” napísal hovorca spoločnosti pre Wall Street Journal. Išlo len o krátkodobú záležitosť. Na Slovensku táto bizarná chyba nebola zatiaľ hlásená žiadnym používateľom a zdá sa, že zasiahla najmä ľudí v zahraničí a v USA. Ak ste sa s ňou ale stretli, dajte nám o nej vedieť v komentároch.

12.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+