MojAndroid
Tony Paluš 13.10.2017

Smutný príbeh Facebook Stories pokračuje naďalej. Zúfalý Facebook už nevie, ako donútiť užívateľov najväčšej sociálnej siete používať Facebook Stories, tak povolí ostatným stránkam zdieľať príbehy so svojimi fanúšikmi.

Plusy alebo mínusy?

Náš tip
Instagram Stories sa teraz dajú zdieľať do Facebook Stories
Náš tip
Do Facebook účtu sa už možno čoskoro prihlásite tvárou

Odteraz vám budú môcť aj vaše obľúbené stránky v lepšom prípade obohatiť váš deň, v tom horšom zas posielať otravné spamy. Žeby Facebook konečne našiel cieľovú skupinu, ktorá bude používať Stories? Čas len ukáže. Videá budú rovnako ako pre používateľov dostupné 24 hodín na pozretie, kým nezmiznú.

Podľa slov Facebooku sa začne funkcia sprístupňovať stránkam v priebehu ďalších týždňoch na Android a iOS platformách, aj keď už teraz ste si mohli všimnúť, že niektoré populárne stránky využívajú Facebook Stories.

Budúcnosť Facebook Stories?

Posledným pokusom Facebooku zatraktívniť Stories bolo zdieľanie príbehov priamo z Instagramu, kde sa používajú dokonca častejšie ako na Snapchate. Ako už isto tušíte, ani táto novinka nezvýšila aktivitu. Kto vie, možno Facebook Stories budú primárne zamerané pre stránky, ktoré predsa len majú väčšie množstvo sledovateľov ako profily ľudí.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Engadget

13.10.2017
  • Andrej Kubiš

    A kedy konečne pochopia, že je to blbosť a dajú to preč?

  • SimSon

    Ludia to nechcu, tak ich treba k tomu prinutit. Spravny pristup! To by tak bolo, aby si vyberali!

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+