Ignorované Facebook Stories: Ľudia ich nepoužívajú, tak ich Facebook sprístupní pre stránky

13. októbra 2017 2

Smutný príbeh Facebook Stories pokračuje naďalej. Zúfalý Facebook už nevie, ako donútiť užívateľov najväčšej sociálnej siete používať Facebook Stories, tak povolí ostatným stránkam zdieľať príbehy so svojimi fanúšikmi.

Plusy alebo mínusy?

TIP:Instagram Stories sa teraz dajú zdieľať do Facebook Stories TIP:Do Facebook účtu sa už možno čoskoro prihlásite tvárou

Odteraz vám budú môcť aj vaše obľúbené stránky v lepšom prípade obohatiť váš deň, v tom horšom zas posielať otravné spamy. Žeby Facebook konečne našiel cieľovú skupinu, ktorá bude používať Stories? Čas len ukáže. Videá budú rovnako ako pre používateľov dostupné 24 hodín na pozretie, kým nezmiznú.

Podľa slov Facebooku sa začne funkcia sprístupňovať stránkam v priebehu ďalších týždňoch na Android a iOS platformách, aj keď už teraz ste si mohli všimnúť, že niektoré populárne stránky využívajú Facebook Stories.

Budúcnosť Facebook Stories?

Posledným pokusom Facebooku zatraktívniť Stories bolo zdieľanie príbehov priamo z Instagramu, kde sa používajú dokonca častejšie ako na Snapchate. Ako už isto tušíte, ani táto novinka nezvýšila aktivitu. Kto vie, možno Facebook Stories budú primárne zamerané pre stránky, ktoré predsa len majú väčšie množstvo sledovateľov ako profily ľudí.

Facebook
VeľkosťLíši sa v závislosti od zariadenia
VerziaLíši sa v závislosti od zariadenia
CenaZadarmo
Inštalovať

Zdroj: Engadget

Zapojte sa do diskusie (2)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
Diskusia k článku
  • Andrej Kubiš

    A kedy konečne pochopia, že je to blbosť a dajú to preč?

  • SimSon

    Ludia to nechcu, tak ich treba k tomu prinutit. Spravny pristup! To by tak bolo, aby si vyberali!

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: