MojAndroid

Facebook, so stovkami miliónov denne aktívnych používateľov, sa rozhodol pre testovanie reklám vo Facebook Stories.

O aké reklamy pôjde?

Tieto reklamy už môžu očakávať používatelia zo Spojených štátov, Brazílie a Mexika. Nie sú ale zatiaľ žiadne informácie o tom, či sa Facebook nerozhodne reklamy povoliť aj pre iné krajiny, vrátane Slovenska. Pôjde o približne 15 sekundové videá, ktoré bude možné preskočiť, podobne ako je tomu v YouTube. Autori reklám budú môcť jednoducho preniesť reklamy z Instagram Stories aj na Facebook Stories alebo preniesť aj reklamu priamo z noviniek.

Reklám na Facebooku pribúda

Mnohí z nás si určite pamätajú dobu, keď na Facebooku neboli reklamy tak častou záležitosťou. Po novom sú ale pridávané takmer všade. Je len otázkou času a trpezlivosti, kedy to používateľov prestane baviť. Nejde však o žiadne otravné vyskakujúce reklamy, ale keď sú prítomné aj medzi nami najčastejšie používaných aplikáciách ako napríklad Messenger, môže to pôsobiť dosť nepekne a rušivo.

Náš tip
Facebook spúšťa reklamy už aj na základnej obrazovke Messengeru

19.5.2018
Zdroj: engadget

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+