MojAndroid

Spomienky sú úplne novou funkciou Facebooku. Sú dostupné pre používateľov iOS aj Androidu. Dovoľujú prezerať si momenty, ktoré zdieľali v minulosti so svojimi priateľmi alebo rodinou.

Náš tip
Chyba na Facebooku verejne publikovala statusy 14 miliónov používateľov
Náš tip
Facebook pripravuje zaujímavé novinky týkajúce sa hudby

Čo vám spomienky zobrazia?

Všetko, čo ste doteraz zdieľali, môžete nájsť na jedinom mieste zvanom spomienky. Keďže ľudia na sociálnej sieti zdieľajú niečo denno-denne, bolo už nutnosťou vytvoriť priestor, kde by o svojich zdieľaných momentoch mali prehľad. Na stránke “spomienky” tak po novom môžete nájsť:

  • čo ste zdieľali v tento deň
  • čo priatelia zdieľali v tento deň
  • zhrnutie spomienok
  • spomienky, ktoré ste možno prehliadli

Používatelia Facebooku sa môžu dostať k spomienkam aj inými spôsobmi. Či už cez notifikácie priamo z aplikácie Facebook alebo pomocou správ, ktoré môžu vidieť vo svojich novinkách. Tam sa zobrazujú spomienky toho, čo ste zdieľali, z vašich narodenín, prípadne fotografií, na ktorých ste boli označení. Rovnako aj informácie o tom, s kým ste sa práve v určitý deň pred pár rokmi stali priateľmi na Facebooku alebo aj fotografie, ktoré boli pridané z vášho smartfónu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
14.6.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+