MojAndroid

Pravdepodobne to pozná veľa z vás? Pred rokmi v začiatkoch používania služby Facebook ste si pridávali medzi priateľov ľudí, či ste ich osobne poznali alebo nie. Zoznam priateľov bol vtedy ešte malý a príspevky v časovej osi nepribúdali v takom množstve. Dnes už má ale veľa z vás desiatky “priateľov” v kontakt liste, ktorí vás neustále bombardujú novými príspevkami. Občas to začne byť otravné hlavne keď sa podstata príspevkov neustále opakuje. Pre tento prípad teraz spoločnosť Facebook predstavila nové tlačidlo Snooze.

Náš tip
Facebook bude rozpoznávať samovražedné príspevky pomocou AI

Pokiaľ niekto z ľudí medzi vašimi facebook kontaktmi začal spamovať nezmyselnými príspevkami ako sú napríklad fotky toho čo práve jedol alebo linky na rôzne pochybné konšpiračné weby, mohli ste ho prestať sledovať alebo skryť jeho príspevky. Pri druhom spôsobe by sa mohlo stať, že úplne zabudnete na to, koho príspevky máte skryté. Nový Snooze button alebo Pozastavenie príspevkov skryje všetky príspevky daného priateľa, skupiny alebo facebook stránky na 30 dní. Stačí kliknúť na trojbodku v pravom hornom rohu postu daného priateľa a vybrať Pozastavenie príspevkov (Snooze….). 

Zdroj: TheVerge

19.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+