MojAndroid

Je všeobecne známe, že Facebook chcel v minulosti odkúpiť Snapchat, no ten neprijal jeho veľmi štedrú ponuku. Mark Zuckerberg sa preto rozhodol, že Snapchat úplne potopí a vo svojich aplikáciách začal predstavovať jednu funkciu Snapchatu za druhou. Po príbehoch, či značkách s geografickou polohou sú to najnovšie aj zábavné filtre tváre, ktoré môžu v najnovšej verzii využívať používatelia aplikácie Instagram.

Náš tip
Snapchat má problém. Za Q1/2017 minul 15-krát viac peňazí ako zarobil a stráca investorov

Najnovší Instagram v10.22 prináša filtre tváre pre denné príbehy a priame správy vašim priateľom. Ak chcete fotku s filtrom postnúť ako klasický príspevok vo vašom profile, musíte si ju stiahnuť a znova uploadovať. Aby sa vám v Instagrame zobrazili filtre tváre, dlhšie na nej podržte prst alebo stlačte ikonu “tváre”. Filtre fungujú pri použití prednej aj zadnej kamery.

Okrem tejto novinky prináša Instagram aj funkciu Rewind video. Tá vám umožní nahrať videozáznam a následne ho spúšťať od konca. Takéto “spätné” video potom môžete publikovať aj ako príspevok. Novinkou sú aj “hashtag nálepky”, pomocou ktorých môžete na akúkoľvek fotku pridať nálepku s vami zvoleným hashtagom. Pokiaľ ste ešte nedostali aktualizáciu s novými funkciami Instagramu, stiahnite si ju manuálne cez obchod Play alebo ako APK súbor.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

17.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+