MojAndroid

Vyzerá to tak, že po kompletnom zredizajnovaní aplikácie Messenger sa Facebook vrhol aj na zmenenie vzhľadu ich oficiálnej aplikácie. Tá by mala po novom nadobudnúť takýto biely dizajn.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Vzhľad, ktorý sa nemusí každému zapáčiť

Za štvrtý kvartál uplynulého roka americký gigant dosiahol hranicu 2,32 miliardy aktívnych používateľov sociálnej sieti Facebook. Niet teda pochýb o tom, že sieť miliónov používateľov sa i naďalej rozrastá. Azda každý používateľ smartfónu má nainštalovaný Facebook Messenger či hlavnú aplikáciu Facebook, poprípade Facebook Lite (samozrejme, nájde sa aj početná hŕstka používateľov, ktorí na Facebook chodia cez prehliadač v mobile).

Hlavná aplikácia Facebooku zrejme dostane radikálnejší redizajn podobný tomu, ktorý má práve Messenger. Prostredie bude celé zahalené do bielej farby, čo môže niektorých ľudí rozrušiť kvôli veľkému množstvu do očí bijúcej bielej farby. Nie všetko je pravdepodobne tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Osobne si myslíme, že táto zmena je odôvodnená tým, že americký gigant sa chystá implementovať tmavý režim (alebo aj tzv. “Dark Mode”) aj do tejto aplikácie. Na obrázkoch nižšie môžete vidieť, ako vyzerá nové prostredie, ktoré Facebook momentálne testuje na niektorých užívateľoch. Vyššie uvedené sú potom snímky obrazoviek aktuálneho zobrazenia aplikácie.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Messenger konečne dostal tmavý režim. Takto ho aktivujete
Náš tip
Facebook predstavil sekciu „Pocty“ pre účty zosnulých
Náš tip
Facebook povoľuje priamo v aplikácii spravovať prístup k polohe

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+