MojAndroid

Reakcie na Facebooku sú tu s nami už nejaký čas, pričom nedávno sa stali súčasťou aj chatovacej aplikácie Facebook Messenger. Bolo už len otázkou času, kedy sa ich dočkáme aj pri komentároch pod príspevkami.

Náš tip
Hry pre Facebook Messenger sú oddnes dostupné pre všetkých

Facebookovské reakcie fungujú v komentároch presne tak, ako sme si na ne zvykli už pri samotných príspevkoch. Ak chcete teda emotikonom označiť konkrétny komentár, tak stačí ak prejdete myškou nad tlačidlo “Páči sa mi to” a vyberiete niektorú zo šiestich dostupných reakcií. Podobne sa výber realizuje aj v mobilnej aplikácií. V tej však používateľ musí tlačidle podržať prst a posunom vybrať tú správnu reakciu.

Novinka je dostupná oddnes pre väčšinu používateľov po celom svete. Úspešne sa nám ju podarilo otestovať aj u nás v redakcii, a to ako na webe, tak aj v mobilnej aplikácii.

 

Zdroj: theverge

4.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+