MojAndroid

Facebook Prieskumník spôsobil jednu z najväčších zmien v spôsobe, akým denne trávia mnohí z nás aj hodiny času. Keď v októbri Facebook zaviedol funkciu, ktorá rozdelila zoznam s novinkami na dve časti, celé fungovanie sociálnej siete sa zmenilo. Teraz spoločnosť priznáva, že to zrejme nebol správny krok a zmeny vráti do pôvodného stavu. Informoval o tom Denník N.

Zjednotený zoznam s novinkami sa vráti

Už v najbližších dňoch by sme sa tak mali tešiť na zjednotenie našej časovej osy. Skončí tak rozdelenie na dva feedy – jeden s príspevkami reálnych priateľov a reklamným obsahom a jeden s bežnými príspevkami stránok, ktoré na sociálnej sieti sledujete.

Facebook pre Denník N prezradil, že ľudia neboli so zmenami spokojní. Hlavný cieľ, ktorým malo byť vrátanie kontaktu medzi samotnými používateľmi a nie iba odoberanie obsahu stránok, sa naplniť nepodarilo. Spoločnosť uvádza, že používatelia nemali pocit väčšieho prepojenia so svojimi známymi.

Facebook zmení spôsoby testovania

Síce nie je známy presný dátum zmeny, tá by mala prísť už v najbližších dňoch. Okrem Slovenska bola funkcia testovaná aj v Bolívii, Guatemale, Kambodži, Srbsku a Srí Lanke. Spoločnosť tiež priznala, že pri testovaní nových funkcií v budúcnosti bude možno postupovať inak.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+